ТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 13.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 12.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 11.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 7.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 4.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 2.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 3.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 1.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 8.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 10.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 9.jpg

Дозволи

Отримані дозволи для наших клієнтів.


детальніше

Відгуки

Оцінка роботи нашого підприємства надана клієнтами. Приєднуйтесь!


детальніше
12.06.2013

НОВИНИ

Інформація для працедавців!

Будьте обережні при прийомі на роботу цих осіб.

>>>

         Водоканал - Харківводоканал - Київводоканал 

          У кожного суб’єкта господарської діяльності, в незалежності від виду діяльності, повинен бути оформлений паспорт водного господарства. Відсутність паспорту тяне за собой штрафні санкції та припинення надання послуг по водопостачанню.

         Паспорт має у своєму складі основні техдані. Паспорт водного господарства підприємства розроблюється в залежності з вимогами «Правил приема сточных вод в систему городской канализации» та узгоджується з Водоканалом. Розроблюється він один раз на три роки та діє на протязі строку дії договору на водопостачання.

      Також наша організація допоможе Вам отримати Техничні вимоги на водопостачання в Харківводоканал та Київводоканал та переоформити договір з Харківводоканал і Київводоканал. 

        Пропонуємо Вам проведення лабораторного контролю якісного та кількісного складу стічних, промислових , господарсько- побутових вод. 

 

При замовленні Паспорту водного господарства аналіз стічних вод в подарунок! 

100 % гарантія під ключ!

 

Паспорт водного господарства

Приклад паспорту водного господарства 

 

паспорт водного хозяйства

Заказать звонок