ТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 9.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 1.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 3.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 12.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 11.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 10.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 13.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 8.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 2.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 4.jpgТОВ Всеукраїнський науковий центр екологічних досліджень та аудиту - 7.jpg

Дозволи

Отримані дозволи для наших клієнтів.


детальніше

Відгуки

Оцінка роботи нашого підприємства надана клієнтами. Приєднуйтесь!


детальніше
12.06.2013

НОВИНИ

Інформація для працедавців!

Будьте обережні при прийомі на роботу цих осіб.

>>>

Інвентаризація відходів виробництва

Згідно законодавства, на підставі Закону України «Про відходи» та Постанови Кабінету Міністрів України від 01.11.1999 р. №2034 «Про затвердження Порядку ведення державного обліку та паспортизації відходів», виробничу діяльність підприємства можуть здійснювати тільки після проведення інвентаризації відходів виробництва.

Інвентаризація відходів виробництва являє собою комплекс разових організаційно-технічних заходів з виявлення, ідентифікації, опису і реєстрації відходів, обліку обсягів їх утворення, утилізації та видалення, а також виявлення і обстеження місць утворення відходів і об’єктів поводження з ними.

Інвентаризація відходів виробництва - це разова робота, термін дії якої не обмежений, але у випадку зміни технології виробництва, яке призводить до зміни проектної потужності або кількості утворення відходів, проводиться корегування інвентаризації відходів виробництва.

Інвентаризація відходів виробництва не потребує погодження з державними органами. На підставі проведеної інвентаризація відходів виробництва розробляється Інструкція щодо поводження з відходами виробництва.

 

 

Інвентаризація та паспортизація відходів

Заказать звонок